تور دبی در زمان فستیوال سورپرایز دبی

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است سه شنبه, ۱۸ اسفند, ۱۳۹۴ در ساعت ۸:۲۵ ق.ظ

اگر قصد خرید تور دبی در ایام تابستان را دارید، خواندن این مطلب را به شما توصیه می کنیم.جشنواره تابستانی دبی ۲۰۱۴ با انواع فستیوال‌ها، رخدادها، جشن‌های فرهنگی، و برنامه‌های سرگرم‌کننده آغاز به کارکرده است. این برنامه همه‌ساله تحت عنوان Summer is Dubai باهدف احیای صنعت گردشگری دبی در روزهای پرحرارت تابستان، و به مدت تقریبی ۸۰ روز برگزار می‌شود. برنامه‌های متنوع این جشنواره که از روز ۲۵ خرداد (۱۵ ژوئن) آغازشده و تا ۱۵ شهریور (۶ سپتامبر) نیز ادامه دارد در غالب سه بخش کلی قرار می‌گیرند: رمضان در دبی، عید فطر در دبی (Eid in Dubai) و سورپرایز تابستانی دبی (Dubai Summer Surprises).

تور دبی

سورپرایز تابستانی دبی (DSS) با انواع برنامه‌های مهیج، شاد و سرگرم‌کننده مهم‌ترین بخش تقویم تابستانی این شهر را به خود اختصاص داده است. با اعلام آمادگی بیش از ۶۰۰۰ فروشگاه برای همکاری در سورپرایز تابستانی دبی، و همچنین انتشار تقویم برگزاری رخدادهای این ۳۵ روز، فستیوال DSS به مهم‌ترین جاذبه گردشگری دبی در روزهای تابستان تبدیل‌شده است. هفدهمین دوره این فستیوال از ۱۱ مرداد آغاز می‌شود و تا ۱۵ شهریور نیز ادامه خواهد داشت. بسیاری از برنامه‌های سورپرایز تابستانی دبی ویژه کسانی است که به همراه خانواده سفر می‌کنند. سرزمین عجایب، بازی در رایانه های غول پیکر، تئاترهای کودکان و چندین برنامه‌ی شاد دیگر برای سرگرم کردن کودکان در نظر گرفته شده اند. حتی لوگوی سورپرایز تابستانی دبی نیز با شعار “تفریحات بزرگ برای کوچکترها” به شکل خورشیدی که لبخند بر لب دارد طراحی شده است.

تخفیف‌های بی‌نظیری که از طرف فروشگاه‌ها و مراکز خرید دبی ارائه می‌شود ساکنین این شهر را نیز به خیابان‌ها می‌کشاند. به‌عنوان‌ مثال، گروه مراکز خرید دبی جوایز متعددی به ارزش ۵ میلیون درهم برای خریداران در نظر گرفته‌اند. علاوه بر این، برندهای شناخته‌شده جهان آخرین محصولات خود را با تخفیف‌های ویژه به فروش می‌رسانند. اما سورپرایز تابستانی چیزی بیش از قدم زدن در فروشگاه‌ها و مراکز خرید است. برنامه‌های سرگرم‌کننده خانوادگی که شامل اجراهای تئاتر و موسیقی ویژه کودکان و کنسرت‌های خیابانی می‌شوند همیشه جای ویژه‌ای در تقویم این رویداد مهم داشته‌اند. سرزمین عجایب دبی که در مرکز تجارت جهانی برپا می‌شود یکی از بهترین نقاط برای مراجعه خانواده‌ها و کودکان در روزهای فستیوال است. سرزمین عجایب در سالهای پیشین بخشی از فستیوال سورپرایز تابستانی دبی محسوب می‌شد، اما اخیراً به دلیل استقبال چشمگیر گردشگران به صورت مستقل برگزار می شود.

همان‌طور که از نام این فستیوال مشخص است از بیشتر برنامه‌ها فقط چند روز قبل از اجرایشان پرده‌برداری می‌شود، اما تنها چیزی که می‌توان از آن مطمئن بود این است که امکان ندارد حتی برای یک‌ لحظه حوصله‌تان سر برود.
NextHoliday.ir مرجع تور استانبول | تور آنتالیا